Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 maja 2022 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Na obwodnicy Zambrowa spłonęło 9 samochodów

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

9 samochodów spłonęło w nocy na trasie Warszawa - Białystok. Do pożaru doszło na obwodnicy Zambrowa. Nitka krajowej 8 w stronę Białegostoku jest zablokowana. Około 1 w nocy zapaliły się samochody przewożone na lawecie. W akcji gaszenia brało udział 7 zastępów straży pożarnej. Spaliło się 7 samochodów osobowych, bus i ciężarówka. Kierowcy lawety, Litwinowi, nic się nie stało. Na razie nieznane są przyczyny pożaru.

Jak informują policjanci z Zambrowa - trwa teraz usuwanie wraków. Na miejsce przyjechali też inspektorzy z zarządu dróg bo nadpalone są ekrany akustyczne i prawdopodobnie trzeba będzie je rozebrać.

Samochody osobowe kierowane są na objazdy, kierowcy ciężarówek muszą czekać na odblokowanie trasy albo jechać przez Łomżę. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę