Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

„Przystanek Historia” w Muzeum Północno-Mazowieckiem.

28-IV_Zaproszenie-animacja.gif

Projekt "Przystanek Historia" ma charakter otwarty, skierowany jest do publiczności zainteresowanej najnowszymi dziejami Polski. W jego ramach organizowane są spotkania wykłady, projekcje filmów. Od trzech lat Muzeum Północno-Mazowieckie współpracuje z Regionalnym Centrum Edukacyjnym IPN "Przystanek Historia" w Białymstoku. W ramach projektu w dniu 28 kwietnia od godzinie 17 zapraszamy na kolejne  spotkanie do Muzeum. W tym dniu odbędzie się  promocja albumu "Poczet Prezydentów Rzeczpospolitej Polskiej na Uchodźywie w latach 1939-1990".- wprowadzenie dr Piotr Kardela.

 

Grzegorz Gwizdon
cz, 21 kwietnia 2016 15:41
Data ostatniej edycji: cz, 21 kwietnia 2016 15:43:53

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę