Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@

Miasto Obsadzamy Swoimi i Rodziną...

Tak rozszyfrowany skrót MOSiR (czyli Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji) w Łomży ciągle jest aktualny. Dyrektor placówki Andrzej Modzelewski, do niedawna miejski radny, który latem w dziwny sposób wygrał ogłoszony przez prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego konkurs na to stanowisko, w ubiegłym tygodniu zatrudnił w placówce żonę asystenta medialnego prezydenta miasta. Po co? - tego jeszcze nie wiemy. Dyrektor Modzelewski na przesłane w poniedziałek pytania nie odpowiedział. Okazuje się, że nowych pracowników w MOSiR, od czasu objęcia funkcji przez Modzelewskiego, jest znacznie więcej...

O tym, że Katarzyna Zawada, prywatnie żona Grzegorza Zawady, asystenta medialnego prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego pracuje w MOSiR poinformowała... ona sama. W ubiegły piątek do części redakcji w mieście wysłała komunikat informujący o wydarzeniu organizowanym przez miejską placówkę i podpisała się: Katarzyna Zawada, Dział Organizacji Imprez i Marketingu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży
Na liście odbiorów komunikatu MOSiR, nas nie było...
Jeszcze w poniedziałek wysłaliśmy więc pytania do sekretariatu dyrektora Andrzeja Modzelewskiego. Pytaliśmy o nią, ale także o to ilu pracowników zatrudnił w MOSiR nowy dyrektor Andrzej Modzelewski? i ilu z tych pracowników zostało zatrudnionych po otwartych konkursach?
Odpowiedzi do dzisiaj nie otrzymaliśmy, ale wczoraj zostały opublikowane odpowiedzi prezydenta Łomży na interpelacje radnych zgłaszane jeszcze podczas marcowej sesji Rady Miasta. Radny Dariusz Domasiewicz otrzymał odpowiedź z której wynika, że dyrektor MOSiR Andrzej Modzelewski od 1 lipca 2015 roku do 30 marca 2016 roku zatrudnił 8 pracowników, a 3 kolejne osoby zostały przyjął na staż „nie wliczający się do stanu zatrudnienia”.
Jak wyjaśnia prezydent z zatrudnionych 3 osoby przyjęto do pracy w ramach robót publicznych, 3 kolejne w ramach prac interwencyjnych, a 2 osoby zostały zatrudnione na podstawie umowy o pracę z własnych środków MOSiR, przy czym z jedną z nich rozwiązano umowę o pracę z dniem 29 lutego 2016 roku. 
Prezydent Chrzanowski informuje radnego, że w tym samym czasie – od 1 lipca 2015 roku do 30 marca 2016 roku – w MOSiR rozwiązano stosunek pracy z 7 osobami i ocenia, że „biorąc pod uwagę zadania MOSiR w Łomży i stan zatrudnienia, trzeba stwierdzić, że nie ma przerostu liczby zatrudnionych pracowników”.

Dokument prezydenta nosi datę 11 kwietnia 2016 roku. Tego samego dnia do pracy w MOSiR została przyjęta żona asystenta medialnego prezydenta Łomży. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę