Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 stycznia 2021 napisz DONOS@

„Łomżyńska Droga Krzyżowa”

Już po raz czwarty w Wielki Piątek z Kościoła Braci Mniejszych Kapucynów w Łomży wyruszyła poprowadzona ulicami Starego Miasta „Łomżyńska Droga Krzyżowa”. Rozważania stacji odbywały się w formie monologów teatralnych, których tematami przewodnimi były spotkania ludzi ze świętymi.

W tym roku, ogłoszonym przez papieża Franciszka Rokiem Miłosierdzia, łomżyńscy kapucyni ukazywali różnych świętych jako tych, którzy czynili miłosierdzie. Poza tym Droga Krzyżowa skłaniała do refleksji nad własnym życiem i poszukiwania odpowiedzi na pytania czy ja jestem człowiekiem miłosierdzia, jakie są moje czyny?

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę