Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Znaleziono ludzkie szczątki na żwirowni w gminie Kolno

Ludzkie szczątki znalazł mieszkaniec miejscowości Żebry w gminie Kolno. O swoim odkryciu powiadomił Policję. Patrol wysłany na miejsce potwierdził, że na żwirowni niedaleko wsi, w ziemi leży czaszka. Jak powiedziała Polskiemu Radiu Białystok Joanna Makarewicz z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie mundurowi o sprawie powiadomili prokuratora. Ten podjął decyzję o zabezpieczeniu szczątków i przekazaniu ich do prosektorium.

Teraz biegli będą próbowali określić z jakiego okresu pochodzą znalezione kości. I, jeżeli będzie to możliwe, także okoliczności śmierci.

Policja nie komentuje też informacji, że mogą to być szczątki zaginionej w 2000 roku mieszkanki Kolna.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę