Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Wystawa "Ludzie Wieczności"

Baner-Ludzie...gif

Panorama muzeum: ludzie wiecznosci 1

ludzie wiecznosci 1

Jest to kolejna, czwarta już odsłona artystyczno-kulturalnego projektu dotyczącego tematyki Wieczności inspirowanej rzeźbami, obrazami i malowidłami znajdującymi się w sanktuarium Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Hebdowie. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest o. Eugeniusz Grzywacz, dyrektor hebdowskiego Centrum Wiara i Kultura. Tym razem zaproszeni przez niego artyści – Marita Benke-Gajda, Maria Bieńkowska-Kopczyńska "Pestka", Tadeusz Boruta, Magdalena Cisło, Czesław Dźwigaj, Jadwiga Gajda-Lusina,Weronika Gajda, Zbigniew Gierczak, Ewa Janus, Peter Krupa, Paweł Legutko, Eugeniusz Molski, Marcin Nosko, Natalia Nowacka, Bogusz Salwiński, Kaja Sawicka, Małgorzata Stańczyk, Aleksander Śliwa, Izabela Maria Trelińska, Ewa Wróbel, Krystyna Zaboklicka, Aleksandra Zawadzińska, Barbara Zgoda – zmierzyli się z zagadnieniem świętości poszukując odpowiedzi na pytania: czym jest ona dla współczesnego człowieka, jak można ją osiągnąć, jak do niej dążyć oraz jak zmienia się wyobrażenie o niej w zależności od czasów i miejsca.

Wystawa czynna do 31 marca 2016 roku.

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
nie, 21 lutego 2016 22:42
Data ostatniej edycji: wt, 18 grudnia 2018 13:03:07

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę