Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 18 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Podczas Euro ma działać strefa kibica?

W Łomży ma powstać strefa kibica działająca podczas czerwcowych Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Urzędnicy ogłosili już przetarg, mający wyłonić firmę, która będzie nią zarządzała. Jak mówi Łukasz Czech z biura prasowego Urzędu Miasta w Łomży, dzięki strefie mieszkańcy miasta będą mogli wspólnie kibicować reprezentacji Polski.

Miasto zapewni m.in. odpowiednią licencję UEFA i telebim o powierzchni 15 metrów kwadratowych. Ale żeby ograniczyć koszty chce wyłonić firmę, która poprowadzi strefę. Będzie ona mogła przez czas wszystkich rozgrywek prowadzić działalność na terenie Starego Rynku w Łomży. Np. sprzedawać napoje, w tym piwo, czy produkty gastronomiczne - dodaje Łukasz Czech.

Firma, która wygra przetarg, będzie musiała spełnić wymogi federacji piłkarskiej dotyczące np. jej sponsorów. Urzędnicy chcą, żeby w strefie organizowane były także imprezy towarzyszące meczom. Przedsiębiorca, który poprowadzi strefę będzie mógł prowadzić działalność do końca wakacji. Nie będzie miał jednak do dyspozycji terenu całego Starego Rynku i będzie musiał podpisać oddzielną umowę na dzierżawę.

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę