Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Radny gminy Przytuły okradł szkołę

Radny włamywaczem - okradł szkołę w swojej gminie, dowiedziało się nieoficjalnie Polskie Radio Białystok - zatrzymali go łomżyńscy policjanci.

Okazało się, że to nie jedyne wyczyny mężczyzny. Jak potwierdza Anna Mandziuk z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymany 25-latek dwukrotnie włamywał się do szkoły na terenie gminy Przytuły. Za każdym razem dostawał się do budynku wyważając okno od strony sali gimnastycznej. Łupem włamywacza padł min sprzęt nagłośnieniowy, mikroskop, czy elektromagnes.

25-latek ukradł też w Łomży sprzęt, który miał służyć zapobieganiu kradzieży. Z jednego z domów zdemontował kamery monitoringu. Skradziony sprzęt o wartości ok 3 tysięcy złotych udało się policjantom odzyskać. 

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, przyznał się i dobrowolnie poddał karze. To rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata i dozór policyjny.

Radny złożył już wniosek do rady gminy Przytuły, w którym zrzeka się mandatu. Będzie rozpatrzony podczas najbliższej sesji.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę