Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Łomżyńska prokuratura najlepsza w swojej grupie

Łomżyńska Prokuratura Okręgowa zajęła pierwsze miejsce w Polsce w grupie prokuratur małych, w klasyfikacji sporządzonej przez Prokuraturę Krajową. Praca wszystkich 44 jednostek podzielonych na trzy grupy: duże, średnie i małe, była oceniana wg 22 takich samych kryteriów. Pod uwagę brane były zarówno szybkość pracy i jej skuteczność, jak i wprowadzanie innowacji i różnorodność działań.

Zastępca prokuratora okręgowego Sławomir Kołakowski najbardziej był dumny z tego, że prokuratura łomżyńska przoduje także w stosowaniu nowości i rozszerzeń, które w kodeksie postępowania karnego pojawiły się dopiero w połowie ubiegłego roku. W tej samej grupie Prokuratur Okręgowych suwalska uplasowała się na 6 pozycji, białostocka także była szósta z tym, że grupie prokuratur średnich. Prokuratura Apelacyjna w Białymstoku zajmuje wg Prokuratury Krajowej drugie miejsce w kraju.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę