Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Nielegalnie posiadał broń, kłusował i straszył rodzinę

Rolnikowi spod Wizny grozi 8 lat więzienia. Do ośmiu lat pozbawienia wolności grozi 54-letniemu rolnikowi z gminy Wizna, u którego na strychu policjanci znaleźli przedmiot przypominający rakietę. Szybko wyjaśniło się, że była to tzw. flara czyli pocisk używany przez wojsko do oświetlania terenu, jednak prokuratura rozpoczęła dochodzenie.

W gospodarstwie Stanisława K. znaleziono bowiem także sprawną, nielegalnie posiadaną broń palną, pociski do niej, trotyl i proch oraz upolowane dwie dzikie kaczki. W skierowanym właśnie do sądu akcie oskarżenia rolnikowi zarzucono nielegalne posiadanie broni i materiałów wybuchowych, kłusownictwo i groźby karalne z użyciem broni wobec członków jego rodziny. Najpoważniejsze z oskarżeń zagrożone są kara do ośmiu lat pozbawienia wolności. Poza tym prokurator wystąpił do sądu cywilnego z roszczeniem finansowym za upolowane kaczki w wysokości 2 tys. zł.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę