Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Region 150 osób może znaleźć pracę w policji

Aby wziąć udział w rekrutacji trzeba mieć m.in. polskie obywatelstwo, nieposzlakowaną opinię i nie być karanym prawomocnym wyrokiem. Procedura przyjęcia jest wieloetapowa - mówi komisarz Mariusz Hołub z Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Składa się m.in. z testu wiedzy, sprawności fizycznej, testu psychologicznego i rozmowy kwalifikacyjnej.

Komisarz Mariusz Hołub dodaje, że służba w policji nie jest dla wszystkich. Pracę znajdą tylko osoby uczciwe i te, które nie miały kontaktu z przestępczością. Więcej szans na przyjęcie mają osoby z dodatkowymi umiejętnościami. Liczą się m.in. posiadane tytuły ratownika albo ratownika medycznego czy posiadanie uprawnień instruktora sportów walki, strzelectwa sportowego, ratownictwa wodnego, nurkowania oraz sportów motorowodnych.

Nowi funkcjonariusze trafią do kilkunastu komend miejskich i powiatowych w całym regionie. Zasady rekrutacji można znaleźć na stronie KWP w Białymstoku

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę