poniedziałek, 23 października 2017 napisz DONOS@

To będą ciepłe święta

Synoptycy zapowiadają, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia na pewno nie będą zimowe. Temperatura w ciągu dnia w Łomży i regionie może sięgnąć 7°C, i nawet nocami ma nie spadać poniżej zera. Jedynie co może popsuć pogodę, to niewielkie, przelotne opady deszczu.

Dziś ładną pogodę w Łomży będzie zapewniało słońce, które przez większą część dnia raczej nie powinno ukrywać się za chmurami. Dopiero po południu powoli chmur będzie przybywało. W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże, a nad ranem miejscami słabe opady deszczu. Synoptycy zapowiadają, że miejscami mogą wystąpić silne zamglenie.
Jutro, w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia synoptycy przewidują zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, ale miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 7°C, ale wiatr okresami może trochę silniej powiać z południowego-zachodu i zachodu.
Nocą z piątku na sobotę od 1°C do 3°C, ale zachmurzenie stopniowo będzie wzrastało do dużego. Drugi dzień świąt będzie pochmurny ze słabymi opadami deszczu. Temperatura do 6°C.
Po świętach nieco się ochłodzi, a nocami może być nawet lekki mrozek.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0