Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

To będą ciepłe święta

Synoptycy zapowiadają, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia na pewno nie będą zimowe. Temperatura w ciągu dnia w Łomży i regionie może sięgnąć 7°C, i nawet nocami ma nie spadać poniżej zera. Jedynie co może popsuć pogodę, to niewielkie, przelotne opady deszczu.

Dziś ładną pogodę w Łomży będzie zapewniało słońce, które przez większą część dnia raczej nie powinno ukrywać się za chmurami. Dopiero po południu powoli chmur będzie przybywało. W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże, a nad ranem miejscami słabe opady deszczu. Synoptycy zapowiadają, że miejscami mogą wystąpić silne zamglenie.
Jutro, w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia synoptycy przewidują zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, ale miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 7°C, ale wiatr okresami może trochę silniej powiać z południowego-zachodu i zachodu.
Nocą z piątku na sobotę od 1°C do 3°C, ale zachmurzenie stopniowo będzie wzrastało do dużego. Drugi dzień świąt będzie pochmurny ze słabymi opadami deszczu. Temperatura do 6°C.
Po świętach nieco się ochłodzi, a nocami może być nawet lekki mrozek.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę