Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Sylwia Wierzbowska - ceramika artystyczna

Galeria Sztuki Współczesnej Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży przy ul. Długiej 13 zaprasza w sobotę, 12 grudnia 2015 roku, o godzinie 12.00, na otwarcie wystawy ceramiki „Historie domowe” autorstwa Sylwii Wierzbowskiej. Autorka zajmuje się ceramiką od od ponad 10 lat. Jej podstawy poznała na dodatkowych zajęciach w katedrze ceramiki wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych (głównym kierunkiem, który studiowała była grafika warsztatowa, dyplom uzyskała w 2005 roku).

Get Adobe Flash player

 

 

Sylwia pochodzi z Wysokiego Mazowieckiego, jest absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Łomży (1999). Mieszka we Wrocławiu. Zajmuje się ceramiką artystyczną, rysunkiem, grafiką, malarstwem, scenografią teatralną, terapią poprzez sztukę, prowadzi warsztaty plastyczne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, ma własną pracownię artystyczną „Boska Galeria”, Swoje prace – ceramikę, obrazy, rysunki i grafiki wystawia w kraju oraz zagranicą, uczestniczy także w plenerach ceramicznych i rzeźbiarskich, specjalizuje się w wypalaniu ceramiki naturalnymi metodami (technika raku) oraz budowaniem pieców plenerowych na drewno. W Łomży autorka gości ze swoimi pracami po raz drugi. Poprzednią wystawę miała w naszej galerii w 2006 roku. Obecnie, podobnie jak poprzednio, pokazuje ceramikę artystyczną. Tym razem są to unikatowe przedmioty użytkowe i ozdobne.

 

Get Adobe Flash player

 

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
wt, 15 grudnia 2015 15:28
Data ostatniej edycji: cz, 17 grudnia 2015 15:37:01

 


facebook g.jpg

Galeria Sztuki Współczesnej
Muzeum Północno - Mazowieckiego w Łomzy.

18-400 Łomża
ul. Długa 13
tel. (086) 2164100

Czynna oprócz poniedziałków i dni świąteczne
w godz. 10 - 17.
Bilet wstępu do galerii:
normalny - 3 zł
ulgowy - 2 zł
Karta Dużej Rodziny
- 2 zł
Karta Seniora -2 zł
Bilet wstępu
do galerii:
-inne wydarzenia- 6 zł
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę