Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Ceramika i.

Różnorodność rozwiązań plastycznych, technik i interpretacji oraz bogactwo barw, to wyróżnik pokazu ceramiki, malarstwa i fotografii członków stowarzyszenia „Ceramika bez granic” oraz zaproszonych przez nich gości. Stowarzyszenie działa w Małopolsce, zrzesza studentów i absolwentów szkół artystycznych oraz twórców nieprofesjonalnych związanych z pracownią Marity Benke-Gajdy w Zabierzowie k. Krakowa. Łączy ich zamiłowanie do ceramiki.

Panorama muzeum: Ceramika krakowska 01

Ceramika krakowska 01

W wystawie bierze udział blisko 40 uczestników, którzy prezentują prace zrealizowane w ramach dwóch projektów: „Bukiet na zawsze” i „Dookoła stołu”. Można obejrzeć małe formy rzeźbiarskie z ceramiki, dekoracyjne naczynia, obrazy, rysunki i fotografie. Wśród obiektów reprezentujących pierwszą część wystawy („Bukiet na zawsze”) znajdują się głównie kameralne kompozycje ceramiczne i obrazy inspirowane światem natury. Uwagę zwracają fantazyjne kształty ceramiki oraz misterne zdobienia kwiatowe i roślinne. Druga część ekspozycji jest ukierunkowana na dekoracją stołu (misy, talerze, patery, lampiony...), ale zawiera również rysunki i obrazy (m.in. ceramiczne) z motywem tego ważnego w domu mebla.

Panorama muzeum: Ceramika krakowska 2

Ceramika krakowska 2

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
pon, 13 grudnia 2021 14:47
Data ostatniej edycji: cz, 13 stycznia 2022 11:43:59

 


facebook g.jpg

Galeria Sztuki Współczesnej
w Łomży
czynna
od wtorku do piątku
w godz. 10-17
sobotę
w godz.10-14

18-400 Łomża
ul. Długa 13
tel. 86 2164100

Bilet wstępu do galerii:
normalny - 3 zł
ulgowy - 2 zł
Karta Dużej Rodziny
- 2 zł
Karta Seniora -2 zł
Bilet wstępu -inne wydarzenia- 8 zł
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę