Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

„Nasz” senator Bohdan Paszkowski nowym wojewodą podlaskim

Główne zdjęcie
Bohdan Paszkowski

Premier Beata Szydło wręczyła powołania nowym wojewodom. Na stanowisko wojewody podlaskiego nominację otrzymał senator Bohdan Paszkowski.

Bohdan Paszkowski ma 51 lat, żonę i dwójkę dzieci, z wykształcenia jest prawnikiem. Jest wieloletnim członkiem Prawa i Sprawiedliwości, w przeszłości był sekretarzem Białegostoku, w 2007 roku pełnił też już funkcję wojewody podlaskiego.

W ostatnich wyborach parlamentarnych wygrał wybory na senatora w okręgu obejmującym północną i zachodnią część województwa (Łomżę, Suwałk i ich okolice oraz powiaty augustowski, grajewski, kolneński, moniecki, sejneński, zambrowski). Była to jego druga kadencja w Senacie. Objęcie funkcji wojewody przez Bohdana Paszkowskiego oznacza, że w jego okręgu (59.) zostaną przeprowadzone uzupełniające wybory do senatu.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę