Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Jest zgoda na przebudowę kolejnego odcinka drogi Warszawa-Białystok

Jest zezwolenie na budowę kolejnego odcinka drogi ekspresowej Warszawa-Białystok. Wojewoda mazowiecki wydał decyzję w sprawie 30-kilometrowego odcinka trasy S8 między Wyszkowem a obwodnicą Ostrowi Mazowieckiej. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności. Ten fragment drogi powstanie w latach 2016-2018. Jest to ostatni odcinek trasy Warszawa-Białystok, który otrzymał decyzję uprawniającą do rozpoczęcia robót budowlanych.

Obecnie ta trasa jest ekspresowa - co oznacza, że maksymalna prędkość na niej wynosi do 120 kilometrów na godzinę - na odcinkach Radzymin-Wyszków i Jeżewo-Białystok, ekspresowe są też obwodnice Ostrowi Mazowieckiej i Zambrowa. Po decyzji wojewody mazowieckiego wszystkie pozostałe fragmenty są lub niebawem będą przebudowywane do parametrów ekspresowych.

W województwie podlaskim trwa budowa drogi na 3 odcinkach, łącznie na ponad 40 km.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę