Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Pasy ratują życie

Zapinanie pasów bezpieczeństwa w samochodach jest obowiązkiem, ale przede wszystkim wynika z dbałości o życie. Tragicznie przekonali się o tym młodzi ludzie z regionu, którzy w nocy z soboty na niedzielę mieli wypadek na drodze Myszyniec-Łyse. Audi wypadło z drogi, a w trakcie dachowania z samochodu wypadły cztery osoby. Według wstępnych ustaleń policji tylko pasażer siedzący z przodu auta miał zapięte pasy – on ze zdarzenia wyszedł bez szwanku.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę około godz. 22.30. Audi, którym podróżowało 5 osób  jechało w kierunku Myszyńca. W okolicach wsi Dęby młody kierujący audi, tuż za łukiem stracił panowanie nad autem i zjechał z drogi do rowu. Pojazd po przejechaniu kilkunastu metrów dachuje, a z samochodu wypadają cztery osoby. Niestety wypadek ten miał tragiczne skutki. Na miejscu zginęła 19-letnia dziewczyna, mieszkanka powiatu kolneńskiego. 23-letnia pasażerka, mieszkanka gminy Turośl doznała złamania kręgosłupa, a 24-letni kierowca audi – mieszkaniec Zambrowa ma złamaną miednicę.
Jak podaje podkom. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce, ze zdarzenia bez szwanku wyszedł pasażer siedzący z przodu auta. Według wstępnych ustaleń policji tylko on miał zapięte pasy bezpieczeństwa.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę