Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dwoje dzieci zginęło w pożarze domu koło Hajnówki

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Dwie dziewczynki - 7- i 4-letnia - zginęły w pożarze drewnianego domu w miejscowości Chytra koło Hajnówki. Przyczyną śmierci było zaczadzenie.

Strażacy wezwanie do pożaru dostali w poniedziałek (23.11) tuż przed 18:00. Dzieci były pod opieką dziadków, matka w tym czasie była w pracy. Opiekunowie w trakcie wybuchu pożaru byli na zewnątrz budynku. Chcieli wejść do środka, ale ogień rozprzestrzeniał się tak szybko, że mimo prób, nie mogli pomóc wnuczkom. Dziadek został przetransportowany śmigłowcem do kliniki w Łęcznej (woj. lubelskie) - ma mocno poparzone drogi oddechowe. Babcia znajduje się w szpitalu w Hajnówce.

Matka dziewczynek już wie o zdarzeniu, jest pod opieką psychologów.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę