Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

SPOTKANIA MIKOŁAJKOWE W MUZEUM

Mikołaj.gif Jak co roku, w dniach 30 listopada – 11 grudnia 2015 roku, Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych na SPOTKANIA MIKOŁAJKOWE.

 

Impreza odbywa się w świątecznej scenerii i obejmuje tradycyjne wręczanie przez św. Mikołaja upominków dostarczonych przez szkołę lub rodziców.
Ponadto proponujemy zwiedzanie atrakcyjnej, nowo otwartej wystawy prezentującej chińskie latawce, obrazy, wachlarze oraz inne, pięknie zdobione przedmioty. Ekspozycja została wypożyczona z Ambasady Chińskiej Republiki Ludowej w Warszawie.
SPOTKANIA to zabawa połączona z edukacją, która zapewnia przyjemne spędzenie czasu i stanowi cenne uzupełnienie programu szkolnego.
Zgłoszenia na SPOTKANIA MIKOŁAJKWE przyjmuje Dział Edukacji i Promocji Muzeum pod nr telefonu 86 216 28 16.

 

Grzegorz Gwizdon
so, 07 listopada 2015 12:09
Data ostatniej edycji: so, 07 listopada 2015 12:13:20

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę