Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 18 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża. Były wiceprezydent z krótszą listą zarzutów

Ze względu na przedawnienie Sąd Rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej umorzył w czwartek (24.09) część zarzutów wobec byłego wiceprezydenta Łomży Marcina Sroczyńskiego. Chodzi o składanie fałszywych oświadczeń majątkowych. W pozostałej części oskarżenie nadal obowiązuje.

Sprawa byłego prezydenta Łomży i jego zastępcy niebawem wróci na wokandę. Oskarżeni o niedopełnienie obowiązków i przekroczenie uprawnień byli włodarze Łomży zostali już raz przez sąd uniewinnieni, jednak po uchyleniu tego wyroku przez Sąd Okręgowy w Ostrołęce, sprawa będzie rozpatrywana ponownie.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę