Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Galeria plenerowa

Zaczynają na wiosnę i do jesieni praktycznie w każdą niedzielę spotykają się, tworzą i jednocześnie prezentują swoje prace gościom Skansenu Kurpiowskiego w Nowogrodzie. Obraz jakby dobrze znany z innych miejsc w Polsce / Kraków, Sopot, Kazimierz nad Wisłą / u nas wydaje się być czymś nowym i zaskakującym. Czy przetrwa i zyska aprobatę zwiedzających? Warto może sprawdzić to osobiście, wybierając się już w najbliższą niedzielę do Skansenu Kurpiowskiego w Nowogrodzie.
Twórcy GALERII PLENEROWEJ serdecznie zapraszają.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę