Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Czołówka przez słońce?

Wjeżdżający z Wizny 22-letni kierowca audi A4 zderzył się czołowo z fordem focusem jadącym drogą krajową 64 Łomża – Jeżewo. Na szczęście obaj kierowcy wyszli ze zderzenia bez szwanku. 22-latek tłumaczył policjantom, że jadącego forda nie widział, bo oślepiło go zachodzące słońce.

Do zdarzenia doszło około godzin. 18. na skrzyżowaniu na zakręcie przy stacji paliw w Wiźnie. Audi wyjeżdżało z Wizny, a ford jechał od Łomży. Doszło do czołowego zderzenia się samochodów, ale szczęśliwie choć zdarzenie wyglądało groźnie nikt z ludzi nie ucierpiał. Według policji winnym zderzenia się obu samochodów był kierowca audi, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu fordowi za kierownicą którego siedział 49-latek. Młody mężczyzna mówił policjantom, forda nie wiedział bo oślepiło go słońce. Policja zapowiada skierowanie do sądu wniosku o ukaranie 22-latka.


Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę