Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Były burmistrz Stawisk Marek Waszkiewicz niewinny

Były burmistrz Stawisk, Marek Waszkiewicz został uniewinniony. Był oskarżony o nakłanianie do składania fałszywych zeznań świadka, właściciela stacji. To ciąg dalszy sprawy z lipca 2012 roku, kiedy burmistrz miał spowodować kolizję jadąc pod wpływem alkoholu, służbowym samochodem. Sprawa przedawniła się przed wydaniem wyroku.

Podczas rozprawy w kolneńskim sądzie, sędzia Mariusz Dmochowski przyznał rację obrończyni byłego burmistrza, że nie ma jednoznacznych dowodów, a wątpliwości trzeba rozstrzygać na korzyść oskarżonego. Dotyczyły one zeznań głównego świadka, który zmienił zeznania po półtora roku.

Sędzia uznał też, że świadek nie jest do końca wiarygodny. Obrona przedstawiła dowody na to, że strony były w tym czasie w konflikcie.

Wyrok nie jest prawomocny. Prokuratura nie wie jeszcze czy będzie się od niego odwoływała.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę