Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

MPK docenione w ogólnopolskim rankingu

Łomżyńskie MPK zostało wyróżnione między innymi za wpływ na rozwój regionu oraz działania na rzecz podniesienia jakości życia mieszkańców. MPK zajęło 6. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Komunikacji Miejskiej.

Specjaliści oceniali stan pojazdów, wprowadzane innowacje, szkolenia pracowników czy inwestycje finansowane z Unii Europejskiej.

W Polsce funkcjonuje około 140 przedsiębiorstw komunikacji miejskiej. Do udziału w rankingu zaproszono 100 najlepszych. Zestawienie przygotował "Dziennik Gazeta Prawna".

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę