Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Czy budowa łomżyńskiego stadionu stanie się sprawą priorytetową?

Poseł Wojciech Borzuchowski wystąpił do Ministra Edukacji Narodowej i Sportu o umieszczenie przebudowy stadionu sportowego w Łomży na liście inwestycji priorytetowych dla polskiego sportu. To pozwoliłoby na sfinansowanie połowy kosztów jego modernizacji, w sumie szacowanych na 20 mln zł, z funduszy Lotto. Druga połowa składałaby się z zaplanowanych w budżecie 5 mln. i podobnej sumy z funduszy unijnych. "Plany przebudowy obiektu w Łomży zakładają, że stałby się on stadionem lekkoatletycznym o europejskim standardzie i piłkarskim spełniającym wymogi II ligi"- napisał poseł Borzuchowski. Ministerstwo powinno uwzględnić go na liście inwestycji priorytetowych dla sportu także dlatego, że byłby to pierwszy tej klasy obiekt sportowy w województwie podlaskim.


Poza pismem w tej sprawie Wojciech Borzuchowski zorganizował także spotkanie, w którym poza Ministrem Edukacji wezmą także udział prezydent Łomży i prezes ŁKS.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę