Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dwie osoby ranne po zderzeniu 5 pojazdów

Dwie osoby zostały ranne w wyniku wypadku na drodze krajowej nr 61 Szczuczyn - Grajewo. W miejscowości Stare Guty zderzyły się 3 samochody osobowe i dwa ciężarowe.

Droga w tym miejscu ma być zablokowana jeszcze do godziny 20. Wyznaczono objazd dla samochodów ciężarowych przez miejscowości: Ełk – Orzysz – Pisz – Biała Piska do m. Szczuczyn. Dla samochodów osobowych od strony Grajewa przez m. Kurejwa i Bęćkowo, od strony Łomży przez m. Wąsosz i m. Radziłów do dk nr 65.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę