Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Platforma Obywatelska i NowoczesnaPL przedstawiły kandydatów do Sejmu

Znamy kandydatów do Sejmu z podlaskich list Platformy Obywatelska i "jedynkę" ugrupowania NowoczesnaPL w jesiennych wyborach do Sejmu. Z pierwszego miejsca PO wystartuje szef podlaskich struktur tej partii Robert Tyszkiewicz. Z drugiego miejsca wystartuje posłanka Bożena Kamińska, z trzeciego poseł Damian Raczkowski. Robert Tyszkiewicz uważa, że osoby obecne na liście dają szanse na wyborczy sukces. Dużym zaskoczeniem na listach podlaskiej PO jest obecność syna Włodzimierza Cimoszewicza - Tomasza. Wystartuje z ostatniego miejsca. Tomasz Cimoszewicz mówi, że ostatnie miejsce to duże wyzwanie.


Na liście jest 28 kandydatów. Wśród nich m.in. była wiceprezydent Białegostoku Renata Przygodzka oraz burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko. Z listy PO wystartuje też Adam Musiuk z Forum Mniejszości Podlasia.

Syn prezydenta Białegostoku otwiera listę partii NowoczesnaPL

Zaskoczeniem jest "jedynka" na podlaskiej liście Nowoczesnej PL. Otwiera ją syn prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego - Krzysztof Truskolaski. 25-latek z wykształcenia jest ekonomistą, od 3 lat zarządza działem sprzedaży i marketingu w jednej z podlaskich firm. I to on będzie odpowiedzialny za ułożenie całej listy w Podlaskiem.

Wybory parlamentarne odbędą się 25 października. (gp/wsz)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę