niedziela, 17 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif
źródło: radio.bialystok.pl

Platforma Obywatelska i NowoczesnaPL przedstawiły kandydatów do Sejmu

Znamy kandydatów do Sejmu z podlaskich list Platformy Obywatelska i "jedynkę" ugrupowania NowoczesnaPL w jesiennych wyborach do Sejmu. Z pierwszego miejsca PO wystartuje szef podlaskich struktur tej partii Robert Tyszkiewicz. Z drugiego miejsca wystartuje posłanka Bożena Kamińska, z trzeciego poseł Damian Raczkowski. Robert Tyszkiewicz uważa, że osoby obecne na liście dają szanse na wyborczy sukces. Dużym zaskoczeniem na listach podlaskiej PO jest obecność syna Włodzimierza Cimoszewicza - Tomasza. Wystartuje z ostatniego miejsca. Tomasz Cimoszewicz mówi, że ostatnie miejsce to duże wyzwanie.


Na liście jest 28 kandydatów. Wśród nich m.in. była wiceprezydent Białegostoku Renata Przygodzka oraz burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko. Z listy PO wystartuje też Adam Musiuk z Forum Mniejszości Podlasia.

Syn prezydenta Białegostoku otwiera listę partii NowoczesnaPL

Zaskoczeniem jest "jedynka" na podlaskiej liście Nowoczesnej PL. Otwiera ją syn prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego - Krzysztof Truskolaski. 25-latek z wykształcenia jest ekonomistą, od 3 lat zarządza działem sprzedaży i marketingu w jednej z podlaskich firm. I to on będzie odpowiedzialny za ułożenie całej listy w Podlaskiem.

Wybory parlamentarne odbędą się 25 października. (gp/wsz)


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0