Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Niedziela na św. Rocha

Baner-www.gif

Relacja fotograficzna z ubiegłorocznej Niedzieli św. Rocha w Nowogrodzie

Czekamy na Państwa w niedzielę 16 sierpnia 2015 roku od godz. 10.00 do 18.00 w Skansenie Kurpiowskim w Nowogrodzie, gdzie, jak co roku, odbywa się impreza folklorystyczna „Niedziela św. Rocha”. Czas będziemy spędzać przy kurpiowskiej muzyce i śpiewach w wykonaniu Kapeli Ryszarda Maniurskiego z Kadzidła i Kapeli Kurpiowskiej z Nowogrodu oraz Apolonii Nowak z Kadzidła. Zapraszamy także do zwiedzanie skansenowskich obiektów oraz na spotkania z twórcami ludowymi. Będzie można poznać pracę wycinankarki, garncarza, kowala, rzeźbiarza oraz zakupić wyroby rękodzieła artystycznego i rzemiosła. W sprzedaży będą m.in.: wycinanki, kwiaty z bibułki, biżuteria, obrusy, hafty i koronki, ceramika, wyroby ze słomy, drewna i wikliny, a także rzeźby, obrazy i zabawki. Nie zabraknie przysmaków regionalnych: sera, pieczywa, ciast i słodyczy, piwa kozicowego i pampuchów oraz smakowitych potraw opartych na tradycyjnych recepturach, które serwować będzie skansenowska karczma. W programie przewidziano również konkursy, gry i zabawy zręcznościowe dla dorosłych i dla dzieci.

 

4lomza.gif

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
pt, 31 lipca 2015 14:28
Data ostatniej edycji: wt, 18 sierpnia 2015 15:40:27

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę