Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dzień otwarty w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

Kilkuset tegorocznych absolwentów szkół średnich z całego regionu odwiedziło dziś Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Okazja był dzień otwarty uczelni. Ci, którzy już jutro przystąpią do swoich egzaminów maturalnych mieli możliwość spotkania się z pracownikami naukowymi szkoły, zapoznania się z programem i warunkami kształcenia i szansami znalezienia pracy po zakończeniu studiów. W gmachu przy ul. Poznańskiej urządzono już większość sal wykładowych i laboratoriów, trwa wyposażanie biblioteki naukowej. Rektor szkoły, prof. Kazimierz Pieńkowski powiedział, że najważniejszym zadaniem kierownictwa uczelni w najbliższych tygodniach i miesiącach będzie umacnianie jej pozycji na edukacyjnym rynku regionu i kraju.


Studentów przyciąga do szkoły możliwość kształcenia się w miejscu zamieszkania oraz wysoki poziom kadry naukowej - w większości są to pracownicy naukowi z Białegostoku, Warszawy i Łodzi.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę