sobota, 25 maja 2019 napisz DONOS@

XI Mistrzostwa Łomży w pływaniu

Kilkudziesięciu młodych pływaków z Łomży i regionu ścigało się w basenie pływalni Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży. Po raz XI odbyły się tu Mistrzostwa Łomży w pływaniu. W sumie rozegrano 24 biegi w kilku kategoriach wiekowych.

Kolejność startów podczas XI Mistrzostw Łomży w pływaniu

100 m st. dowolny kat. Otwarta
    1. Lach Adam 1;00,92
    2. Borowski Paweł 1;03,12
    3. Rybicki Radek 1;03,14
    4. Jakubczak Michał 1;09,10
    5. Okuniewicz Rafał 1;13,97
    6. Jankowski Damian 1;19,29
    7. Okuniewicz Robert 1;22,53
    8. Zaniewski Sebastian 1;48,50
    9. Rusinek Daniel 2;01,41
50 m st. dowolny klasy III - IV chłopcy
    1. Szulerski Paweł 39,78
    2. Godlewski Piotr 41,06
    3. Kołakowski Kuba 41,34
    4. Gąska Juliusz 42,27
    5. Narożny Mateusz 42,44
    6. Skowron Daniel 48,41
    7. Kossewski Jakub 48,85
    8. Franciszkowicz Kamil 49,04
    9. Wawrzyniak Piotr 49,18
    10. Kamiński Adrian 49,44
    11. Lipiński Hubert 57,41
    12. Zwierzyński Piotr 57,79
    13. Karwowski Przemek 59,75
50 m st. dowolny klasy III - IV dziewczęta
    1. Panasiuk Julia 0;40,79
    2. Kryszczuk Julia 0;43,24
    3. Wiaksa Aneta 0;45,06
    4. Żuk Joanna 0;45,40
    5. Wiaksa Izabela 0;46,10
    6. Głębocka Anna 0;50,63
    7. Świderska Kamila 0;51,25
    8. Szymańska Diana 0;52,19
    9. Zmitrowicz Natalia 0;52,46
    10. Piorunek Magda 0;53,34
    11. Grądzka Anita 0;56,66
    12. Polakowska Małgorzata 0;57,25
    13. Gronostajska Iza 1;03,37
    14. Żbikowska Karolina 1;20,91
    15. Kierznowska Ola 1;27,63
50 m st. dowolny klasy V - VI chłopcy
    1. Godlewski Michał 34,25
    2. Brzózka Przemek 36,72
    3. Polakowski Jakub 39,24
    4. Karpacki Łukasz 40,59
    5. Frołow Piotr 41,56
    6. Świderski Tomek 43,34
    7. Rybicki Jarek 47,55
    8. Reszewicz Paweł 52,41
    9. Żelazny Piotr 57,51
50 m st. dowolny kl. V- VI dziewczęta
    1. Miklikowska Ola 39,39
    2. Listowska Beata 39,91
    3. Szeremet Monika 40,97
    4. Tykocka Weronika 42,19
    5. Maksimowicz Anna 43,62
    6. Zawistowska Anna 44,88
    7. Lipska Marta 45,46
    8. Obrycka Kasia 45,69
    9. Kamińska Wiktoria
100 m st. dowolny kat. otwarta dziewczęta
    1. Borowska Ewa 1;26,00
    2. Openchowska Agnieszka 1;36,94
25 m st. dowolny klasy I – II
    1. Konopko Monika 24,91
    2. Jackowska Ola 24,97
    3. Redyk Weronika 25,46
    4. Rogińska Ola 25,72
    5. Zawadzka Ola 26,06
    6. Daniszenko Adam 27,63
    7. Marczyk Julia 31,32
    8. Brzeziński Damian 32,59
    9. Choromańska Anna 36,09
    10. Sutkowski Sebastian 36,35
    11. Grzesiuk Ola 37,78
    12. Puchała Kamil 40,37
    13. Gronek Ola 43,96
50 m st. klasyczny klasy III - IV chłopcy
    1. Kołakowski Kuba 48,16
    2. Skowron Daniel 1;01,35
    3. Kamiński Adrian 1;03,90
    4. Lipiński Hubert 1;12,72
    5. Puchała Sebastian 1;18,84
    6. Szymanowski Maciej 1;43,01
50 m st. klasyczny klasy III - IV dziewczęta
    1. Żuk Joanna 0;54,62
    2. Wiaksa Izabela 0;56,25
    3. Szymańska Diana 1;00,24
    4. Świderska Kamila 1;03,88
    5. Zmitrowicz Natalia 1;07,66
    6. Piorunek Magda 1;11,22
    7. Żbikowska Karolina 1;29,00
50 m st. klasyczny klasy V -VI chłopcy
    1. Brzózka Przemek 48,91
    2. Karpacki Łukasz 49,35
    3. Orłowski Bartosz 49,99
    4. Żebrowski Bartek 53,5
    5. Rybicki Jarek 55,07
    6. Frołow Piotr 57,62
    7. Zabielski Piotr 1;07,78
50 m st. klasyczny kl. V – VI dziewczęta
    1. Miklikowska Ola 47,8
    2. Kamińska Wiktoria 48,34
    3. Korkuz Joanna 48,38
    4. Obrycka Kasia 50,63
    5. Listowska Beata 57,14
50 m st. klasyczny kat. otwarta chłopcy
    1. Rybicki Radek 37,81
    2. Zwierzyński Patryk 43,41
    3. Wyrwas Kuba 44,46
    4. Jankowski Damian 44,48
    5. Zaniewski Sebastian 57,9
50 m st. klasyczny kat. otwarta dziewczęta
    1. Skalska Asia 46,02
    2. Lenard Ola 47,01
    3. Kamińska Ola 52,48
    4. Okuniewska Kasia 1;01,81
    5. Openchowska Agnieszka 1;05,10
    6. Górska Joanna 1;23,50
25 m st. grzbietowy klasy I – II
    1. Rogińska Ola 28,01
    2. Konopko Monika 29,01
    3. Marczyk Julia 29,13
    4. Choromańska Anna 29,34
    5. Grzesiuk Ola 30,16
    6. Jackowska Ola 30,47
    7. Sutkowski Sebastian 30,65
    8. Gronek Ola 32,46
    9. Redyk Weronika 32,5
    10. Daniszenko Adam 32,9
    11. Brzeziński Damian 35,11
    12. Gronek Jacek 35,22
    13. Bryła Kamil 38,47
    14. Puchała Kamil 38,72
    15. Sienicki Damian 40,31
50 m st. grzbietowy kl. III - IV chłopcy
    1. Szulerecki Paweł 43,22
    2. Gąska Juljusz 45,87
    3. Narożny Mateusz 48,97
    4. Godlewski Piotr 50,57
    5. Wawrzyniak Piotr 54,27
    6. Franciszkowicz Kamil 54,69
    7. Szerszun Tomek 56,63
    8. Kołakowski Kuba 56,75
    9. Wyrwas Kamil 1;01,84
    10. Zwierzyński Piotr 1;05,14
    11. Lipiński Hubert 1;08,41
    12. Szymański Maciej 1;22,16
50 m st. grzbietowy kl. III - IV dziewczęta
    1. Panasiuk Julia 43,97
    2. Żuk Joanna 47,89
    3. Wiaksa Aneta 50,01
    4. Piorunek Magda 51,44
    5. Wiaksa Iza 52,52
    6. Zmitrowicz Natalia 1;03,75
    7. Gronostajska Iza 1;12,17
    8. Żbikowska Karolina 1;15,15
    9. Kierznowska Ola 1;19,09
50 m st. grzbietowy kl. V - VI chłopcy
    1. Godlewski Michał 41,38
    2. Brzózka Przemek 47,04
    3. Karpacki Łukasz 48,93
    4. Rybicki Jarek 49,03
    5. Świderski Tomek 52,85
    6. Rzewnicki Paweł 1;01,63
    7. Zabielski Piotr
50 m st. grzbietowy kl. V - VI dziewczęta
    1. Listowska Beata 46,94
    2. Maksimowicz Anna 47,66
    3. Zawistowska Anna 48,06
    4. Lipska Marta 48,94
50 m st. motylkowy kat. otwarta
    1. Rybicki Radek 31,16
    2. Borowski Paweł 31,27
    3. Jakubczak Michał 33,25
    4. Jankowski Damian 35,25
    5. Lach Adam 35,48
    6. Wyrwas Michał 37,61
    7. Lenard Ola 43,85
    8. Zaniewski Sebastian 53
    9. Rusinek Daniel 1;07,67
50 m st. motylkowy klasy IV – VI
    1. Godlewski Michał 40,89
    2. Listowska Beata 48,96
    3. Rybicki Jarek 50,48
    4. Tykocka Weronika 51,44
    5. Jabłonowska Natalia 59,43
    6. Żebrowski Bartek 1;10,06
Sztafeta 4 x 25 m st. dowolny mieszana
    1. Kamińska W. Tykocka W. Miklikowska O. Maksimowicz A. 1;15,01
    2. Lenrd O. Obrycka K. Listowska B. Kamińska W. 1;16,96
    3. Wiaksa I. Wiaksa A. Kryszczuk J. Narożny M. 1;21,25
Sztafeta 4 x 50m st. Zmienny
    1. Lach A. Borowski P. Kutny B. Jakubczak M. 2;12,98
    2. Jankowski D. Godlewski M. Rybicki R. Wyrwas M. 2;28,62
    3. Brzózka P. Rybicki J. Frołow P. 3;26,01
100 m st. zmienny kat. otwarta
    1. Rybicki Radek 1;12,34
    2. Lach Adam 1;13,31
    3. Jakubczak Michał 1;21,16
    4. Jankowski Damian 1;22,01
    5. Wyrwas Kuba 1;27,16
    6. Szabłowski Kamil 2;05,13
100 m st. dowolny klasy III – VI
    1. Godlewski Michał 1;16,71
    2. Szulerecki Paweł 1;26,56
    3. Brzózka Przemek 1;29,11
    4. Gąska Juliusz 1;43,84
    5. Karpacki Łukasz 1;49,05
    6. Rybicki Jarek 1;52,01
    7. Rzewnicki 2;24,72
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
190401023634.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę