Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Wbił się pod wywrotkę

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Na prostym odcinku drogi osobowy renault z niewiadomych w chwili obecnej przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod jadący w przeciwną stronę samochód ciężarowy. Osobówka wbiła się pod ogromną wywrotkę, a jej kierowca zginął na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło w środę po godz. 15. w rejonie miejscowości Wiśniówek Wertyce w połowie drogi pomiędzy Zambrowem a Mężeninem. Jak podała policja na miejscu zginął 47-letni kierowca osobowego renaulta. Kierujący ciężarowym mercedesem 45-latek nie doznał żadnych obrażeń. Szczegółowe okoliczności tego tragicznego wyjaśniają policjanci z Zambrowa.


210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę