Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Kącik muzealny na Festynie Kapucyńskim

Na zaproszenie o. Mirosława Ferenca, proboszcza i gwardiana klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Łomży, pracownicy Muzeum wzięli udział w festynie, który odbył się w niedzielę 21 czerwca 2015 roku, w przepięknie położonych i rzadko udostępnianych szerszej publiczności ogrodach kapucyńskich. Pomimo deszczowej a momentami burzowej pogody, zabawa była przednia, a zainteresowanych naszym kącikiem muzealnym z każdą godziną przybywało… Nawet upragnione słońce w końcu wyjrzało zza chmur!

 

Każdy kto odwiedził nasz namiot, mógł otrzymać wydawnictwa muzealne oraz zapoznać się z aktualną ofertą wystawienniczą. Natomiast najmłodsi uczestnicy festynu rozwiązywali zadania związane z osobą Adama Chętnika w ramach Akademii Pana Adama, powołanej przez nasze Muzeum w związku z obchodami Roku Adama Chętnika. Rozwiązując zagadki i szarady można było dowiedzieć się, że Adam Chętnik był nie tylko etnografem oraz założycielem Skansenu w Nowogrodzie i Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży, ale pasjonował się m.in. muzyką i fotografią. Na uczestników naszej zabawy czekały słodkie upominki (ufundowane m.in. przez Restaurację Retro) oraz nagrody w postaci pamiątkowych przypinek, potwierdzających udział w kąciku muzealnym na Festynie Kapucyńskim.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
cz, 25 czerwca 2015 14:38
Data ostatniej edycji: cz, 25 czerwca 2015 14:46:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę