Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dni Otwarte w Łomży

Dni Otwarte rozpoczynają się dziś w Zespole Szkół Weretynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży. Już teraz zapowiedzieli się na wizytę chętni z całej Polski, bo jest to jedna z trzech szkół średnich o profilu weterynaryjnym w kraju i ostatnia, która ma to w swojej nazwie. Atutem placówki jest co roku indeks bez egzaminu dla najlepszego absolwenta na kierunek weterynaryjny w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, z którą łomzyńska "Weta" nawiązała bliskie kontakty kilka lat temu.


Rozmowy w sprawie podobnej oferty z innych uczelni także już trwają - zdrawdza dyrektor szkoły Albina Chojak. Zespół Szkół nr 7 oferuje w sumie 7 kierunków kształcenia - dziś i jutro wszystkie będą prezentowane w atrakcyjnej formie potencjalnym uczniom.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę