Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Dzień Dziecka w muzeum

Muzeum Północno-Mazowieckie wraz z Oddziałem dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży rozpoczęło świętowanie Dnia Dziecka już w sobotę, 30 maja. Na początku wystąpili mali artyści ze Szkoły Podstawowej nr 7, którzy zaprezentowali wiersze Jana Brzechwy. „Leń” i , „Samochwała” w interpretacji 7-latków podbiły serca publiczności. Na scenie muzealnego dziedzińca zaprezentował się także Projekt Artystyczny Meandry. Tancerze oprócz pokazu narodowych tańców takich jak oberek czy kujawiak zaprosili dzieci do wspólnej zabawy. Wielkie podziękowanie adresujemy do pani Urszuli Kozikowskiej, która zorganizowała ten energetyczny koncert. Wystąpił też bardzo klimatyczny Mikroklimat z charyzmatyczną wokalistką Urszulą Wądołowską. Z kolei kwadrans dla amatorów sportu poprowadziła pani Justyna Żeleźnicka. Kolorowa chusta Klanzy służąca do rozgrywek sportowych nie była jedynym barwnym akcentem sobotniego święta, bowiem pani Marta Sawicka z sali zabaw „Świat Dziecka” wraz z animatorami malowali dziecięce buzie.

W Roku Adama Chętnika Muzeum Północno-Mazowieckie powołało Akademię Pana Adama, w jej ramach, w sobotnie południe dzieci poznawały życie i działalność patrona. Wielkim zainteresowaniem najmłodszych cieszyła się loteria fantowa, w której każdy los wygrywał. W Dzień Dziecka nie mogło być inaczej! Loterię oraz konkurs zagadek prowadziła pani Renata Igielska z Oddziału dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej. Taka współpraca to prawdziwa przyjemność.

Tego dnia nikomu z gości nie brakowało słodyczy! Właściciele Restauracji Retro zafundowali truskawki i czekoladową fontannę, herbaciarnia Pikoteria serwowała mrożoną herbatę, natomiast ciasto zapewniła cukiernia Weronika.

Bardzo dziękujemy naszym sponsorom: Restauracji Retro, herbaciarni Pikoteria, Sali Zabaw Świat Dziecka, właścicielce sklepu „Karolinka”, właścicielom salonu podłóg drewnianych „Magia Drewna”. Kierujemy nasze podziękowania dla Nadleśnictwa Łomża, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, Polskiego Związku Łowieckiego i wielu innych sponsorów!

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
wt, 02 czerwca 2015 10:15
Data ostatniej edycji: wt, 02 czerwca 2015 12:02:40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę