Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Nieszczęśliwy wypadek na rybach

33-letni mężczyzna utonął w Pisie. To wędkarz. Jak wynika ze wstępnych ustaleń prokuratury nad brzegiem rzeki musiało dojść do nieszczęśliwego wypadku. - Przeprowadzona sekcja zwłok nie wskazała żadnych zewnętrznych obrażeń – mówi prokurator rejonowy Dariusz Błażejczyk. - Przyczyną śmierci było utonięcie.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w poniedziałek w Dobrymlesie. Rano mężczyzna poszedł na ryby. Gdy długo nie wracał zaniepokojona rodzina po południu zaczęła go szukać. Jeden z członków rodziny poszedł nad rzekę i zauważył ciało mężczyzny unoszące się na wodzie. Niestety już nie żył.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę