Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@

Skarbnik miasta powołana

Główne zdjęcie
Elżbieta Parzych nowa skarbnik miasta Łomża

Elżbieta Parzych, była skarbnik w gminie Zbójna, od maja będzie skarbnikiem miasta Łomża. Radni Łomży, na wniosek prezydenta Mariusza Chrzanowskiego (PiS), powołali ją na skarbnika miasta podczas środowej sesji. Za głosowało 18 radnych, a pozostałych 5 radnych nie brało udziału w głosowaniu. Tak postąpił prawie cały klub radnych PiS.

Elżbieta Parzych ma 52-lata. Zastąpi Grażynę Kołodziejską, która po przepracowaniu trzech lat złożyła wypowiedzenie z pracy i z końcem kwietnia odchodzi z pracy w łomżyńskim ratuszu.
Nim prezydent Łomży wybrał swojego kandydata na skarbnika miasta, odbył się otwarty konkurs, do którego przystąpiły dwie osoby, które – jak przekazywał prezydent - „nie spełniły oczekiwań komisji rekrutacyjnej”. Dlatego Elżbietę Parzych wybrał już w drodze rozmów indywidualnych.
Nowa skarbnik Łomży to mieszkanka miasta. Ma ponad 20-letni staż pracy. Poza skarbnikiem w gminie Zbójna była i jest nadal prezesem Fundacji Karina Mlekiem Płynąca stworzonej przez siedmiu gmin i szefową wspólnoty mieszkaniowej. Ukończyła studia 2. stopnia w uczelni Leona Koźmińskiego i studia podyplomowe z prawa europejskiego.
Przed podjęciem uchwały o powołaniu Elżbiety Parzych na stanowisko skarbnika miasta radni powstrzymali się od dyskusji prosząc ją jedynie o przedstawienie się.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę