Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 18 czerwca 2021 napisz DONOS@

Echa Katynia - 3. przegląd filmowy

Echa-Katynia--www-2www.jpg

 


Przegląd filmowy "Echa Katynia" - to szczególne wydarzenie będące formą upamiętnienia ofiar Zbrodni Katyńskiej, które na trwałe wpisało się w kalendarz kulturalny Polski. W tym roku przegląd odbywa się po raz szósty i po raz kolejny ma wymiar ogólnopolski, a jego edycje odbywają się w prawie 30 miastach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Radomiu, Sokółce, Łomży i Białymstoku. Prezentowane filmy są tematycznie związane ze Zbrodnią Katyńską, opisują nie tylko ją samą, ale również szerokie tło historyczne. W ramach poprzednich edycji zaprezentowaliśmy łącznie 29 filmów, powstałych w Polsce, a także na Białorusi, Łotwie, Ukrainie, w Czechach, Danii, Rosji i USA. W tym roku pokazujemy kolejnych 5 obrazów, skupionych na tytułowej tematyce. W roku 75. rocznicy Katynia, w dniach, gdy ta zbrodnia jest relatywizowana, a czasami negowana - poświęćmy kilkadziesiąt minut naszego czasu Tym, którzy na zawsze zostali poza Ojczyzną.

dr Andrzej Zawistowski - Dyrektor Biura Edukcji Publicznej IPN

 

Grzegorz Gwizdon
pt, 03 kwietnia 2015 15:09
Data ostatniej edycji: śr, 15 kwietnia 2015 15:12:27

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę