Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Akcja wojska, by ściągnąć ochotników - dni otwarte w WKU

Jak zostać zawodowym żołnierzem, czy odbyć przeszkolenie wojskowe. Tego wszystkiego można dowiedzieć się podczas dni otwartych Wojskowej Komendy Uzupełnień w Łomży.

W sobotę i niedzielę (7-8.03) na pytania mieszkańców pięciu powiatów będą odpowiadali pracownicy Komendy. Jak mówi jej dowódca podpułkownik Adam Krystowczyk wszystko po to, żeby ułatwić dostęp do informacji o wojsku. 

W godzinach pracy WKU, czyli od 7.30 do 15.30 nie zawsze jest to możliwe, bo potencjalni ochotnicy mogą być wtedy w pracy. 

Dlatego w weekend od godziny 11.00 do 14.00 pracownicy WKU będą czekali na mieszkańców regionu w siedzibie Komendy przy ulicy Polowej 12 w Łomży. 

Jak dodaje Adam Krystowczyk form współpracy z wojskiem jest kilka. Przeszkolenie wojskowe, ćwiczenia rezerwy i ćwiczenia wojskowe. 

Rozpoczynające się dni otwarte w WKU odbywają się pierwszy raz w naszym regionie. Ale jak mówią pracownicy Komendy będą powtarzane, także w powiatach, które obejmuje swoim zasięgiem łomżyńska WKU.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę