Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Wyrok za wyłudzanie praw jazdy z urzędów

Wyrok 3 lat pozbawienia wolności usłyszał Sebastian T., który wpadł na pomysł wyłudzania z urzędów praw jazdy. Zamiast podrabiać same druki, fałszował komplet dokumentów niezbędnych do wydania prawa jazdy.

Z jego usług skorzystało ponad 50 osób, które kupiły gotowy dokument upoważniający do kierowania pojazdami mechanicznymi bez żadnych kursów czy egzaminów. Większość z nich przyznała się do winy i dobrowolnie poddała się karze. 

Przed sądem stanęła piętnastka - sam Sebastian T., jego pomocnicy wyszukujący klientów i pośredniczący w przekazywaniu pieniędzy oraz fałszywi kierowcy. Poza głównym sprawcą, wobec którego orzeczono karę bezwarunkową, wszyscy usłyszeli wyroki w zawieszeniu - od 7 miesięcy do 1 roku i 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Dwóch spośród skazanych pośredników w handlu nielegalnymi prawami jazdy odbywa obecnie karę więzienia za inne przestępstwa.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę