Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Wodna Olimpiada Przedszkolaka

Trzecią edycję programu zajęć ruchowych w wodzie z elementami nauki pływania dla łomżyńskich przedszkoli „Podwodne przedszkole” zakończyła WODNA OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA.

Dzieci ścigały się na materacu na czas, łowiły skarby i rzucały piłką do kosza. Po zaciętym boju nasze sześciolatki wywalczyły srebrny medal. W  Olimpiadzie udział wzięli:Hanna Gomoliszek, Michał Klimaszewski, Mateusz Konik, Zuzanna Staniórska, Konrad Wądołowski oraz Martyna Zaborowska. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę