Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolejny dzień blokad i protestów

Od dzisiejszej decyzji rządu zależeć będą blokady rolnicze na polskich drogach. W Podlaskiem pod Zabłudowem i Białymstokiem drogę blokują maszyny rolnicze - przejechać mogą tylko służby ratunkowe. Zapowiadana jest kolejna blokada pod Szczuczynem na DK 61. Pojawi się około 10.00.

Podlascy rolnicy uniemożliwiają przejazd krajową ósemką w Porosłach. Policjanci kierują samochody osobowe na równoległą drogę serwisową a tiry już w Zambrowie kierowane są na objazd przez Wysokie Mazowieckie. Rolnicy mówią, że do blokady zmusza ich trudna sytuacja. o.s. ...skiełkuje

Pozwolenie na blokadę w Porosłach pod Białymstokiem rolnicy mają do środy do 22-giej. W Podlaskiem - inna blokada jest na drodze krajowej nr 19 w okolicach Zabłudowa.

Kolejna droga w naszym województwie może być dzisiaj zablokowana. Rolnicy zapowiedzieli, że będą protestowali w Szczuczynie, na miejskim fragmencie drogi krajowej nr 61. Chcą rozpocząć o godzinie 10.00 przy przejściu dla pieszych koło cmentarza. Protest ma potrwać do godziny 15.00. Jeżeli droga będzie zablokowana, policjanci wyznaczą objazdy.

Podobne protesty odbywają się w całej Polsce. Do godz. 15.00 Ministerstwo Rolnictwa ma odpowiedzieć, czy spełni żądania rolniczego OPZZ. Później ma nastąpić ogłoszenie "gwiaździstego marszu" na Warszawę.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę