Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Biegacze w formie

Główne zdjęcie
Diana Piotrowska

Młodzi biegacze LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża przygotowują się do Halowych Mistrzostw Polski, które w przyszły weekend odbędą się w Toruniu. - Podczas sprawdzianu Kadry Narodowej w Spale kilku naszych młodych zawodników uzyskało świetne wyniki, które są dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się Mistrzostwami – mówi Andrzej Korytkowski, prezes lekkoatletycznego klubu wskazując, że część wyników plasuje zawodników w ścisłej czołówce kraju w tym sezonie.

- Wszyscy nasi zawodnicy bardzo wyraźnie poprawili swoje rekordy życiowe – podkreśla Korytkowski po kolejnych startach młodych biegaczy w Spale.
Wśród „nadziei” wymienia Dianę Piotrowską, która w biegu na 60 metrów uzyskała czas 7.97, co było siódmym wynikiem, ale w biegu na 200 metrów jej wynik 25,42 jest dziś drugim w Polsce.
Bardzo dobrze wypadła także Weronika Kulawczyk w biegu na 600 metrów. Jej czas 1:39,59 to piaty wynik w kraju.
Korytkowski wskazuje także wyniki Michała Wądołowskiego na 200m – 24,02; Barbary Kobeszko na 600m -1:42,28 oraz Kamila Bugnackiego na 600 m -1:25,37.
- Dla niektórych zawodników był to już ostatni start przed Mistrzostwami Polski, ale troje jeszcze pobiegnie 7 lutego również w Spale – dodaje Korytkowski.


Foto: Diana Piotrowska
Foto: Kamil Bugnacki
Foto: Barbara Kobeszko
Foto: Weronika Kulawczyk

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę