Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Biegaj dla zdrowia nawet zimą!

Główne zdjęcie
Dariusz Cymek (fot. Facebook)

Już 8 lutego nadarza się kolejna doskonała okazja do aktywnego spędzenia niedzielnego popołudnia w miłym towarzystwie oraz do rozpoczęcia starań o swoją formę. Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Sportu dla Wszystkich „Biegamy dla Zdrowia” organizuje bowiem tego dnia „I Bieg Zimowy w Łomży 2015” – pierwszą z cyklu tegorocznych imprez biegowych adresowanych do wszystkich, z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. – Zapraszamy biegaczy z Łomży i okolic – podkreśla Mariusz Niziński. – Nie tylko tych biegających już wyczynowo, ale też dzieci, młodzież i całkowitych nowicjuszy, którzy chcą zacząć biegać rekreacyjnie czy dla zdrowia, bo na to nigdy nie jest za późno!

Bieg odbędzie się na terenie skate parku przy Szkole Podstawowej nr 9, w której też będzie się mieścić biuro zawodów. Wszyscy uczestnicy będą mieli do wyboru kilka dystansów: od 600 m dla najmłodszych dzieci, 1200 m dla starszych, 1800 m dla młodzieży, 4 km dla początkujących oraz 10 km dla najbardziej zaawansowanych. Jednak jak podkreślają organizatorzy nie chodzi tu o ściganie się, lecz o udział i spędzenie czasu na świeżym powietrzu z pożytkiem dla organizmu i zdrowia. Dlatego wybrany dystans można przebiec, ale też pokonać w formie marszobiegu. Warto tego dokonać nie tylko dla samego siebie i niewątpliwej satysfakcji, ale też z powodu atrakcyjnych nagród i pamiątek z biegu. Łomżyński bieg jest bowiem jedyny w swoim rodzaju także z tego powodu, że uczestnicy mogą wybrać sobie nagrody już przed jego rozpoczęciem: imienny medal, imienny pucharek, miód lub nagrodę niespodziankę. By móc się z nich cieszyć trzeba zgłosić swój udział w biegu oraz uiścić opłatę wpisową – 50 zł do 30 stycznia i 60zł po 31 stycznia. Członkowie Stowarzyszenia „Biegamy dla Zdrowia” oraz dodatkowo dzieci i młodzież do lat 15 opłacają 50% wpisowego. Warto więc pospieszyć się nie tylko ze zgłoszeniami (limit uczestników to 100 osób), ale też rozważyć akces do stowarzyszenia, które z niespotykanym rozmachem planuje kolejne imprezy, mające na celu aktywizację środowiska osób zainteresowanych uprawianiem sportu. Mają im to ułatwić cotygodniowe spotkania biegowe, adresowane przede wszystkim do osób chcących zacząć biegać, ale nie mających dotąd  takich możliwości. Z kolei biegacze już zaawansowani z zainteresowaniem przyjęli informację, że wszystkie biegi organizowane przez stowarzyszenie będą zaliczane do cyklu biegowego „Korona Podlasia 2015”. 8 lutego będzie też prowadzona klasyfikacja wiekowa w biegu głównym, z podziałem na dziewięć kategorii dla kobiet i mężczyzn: od 16 do 20 lat aż do powyżej 70. roku życia. Czeka ich nie tylko sportowa przygoda, możliwa do zrealizowania nie tylko dzięki stowarzyszeniu „Biegamy dla Zdrowia”, ale też życzliwości dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 Bożeny Dziekońskiej oraz wsparciu Urzędu Miejskiego w Łomży, jak również wspaniała zabawa w niepowtarzalnej atmosferze – dlatego warto zgłosić się już dzisiaj!

Kontakt z dyrektorem organizacyjnym biegu:
Mariusz Niziński, tel. 608 273 692
e-mail: pozdrawiam1958@wp.pl
https://www.facebook.com/pages/I-Bieg-Zimowy-w-%C5%81om%C5%BCy-8022015/1590066507895081

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę