Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolejne uniewinnienie w tzw. „zambrowskiej seksaferze”

Sąd Rejonowy w Zambrowie uniewinnił dr. Roberta A. - piątego oskarżonego w tzw. zambrowskiej seksaferze. Powody takiego werdyktu są podobne, jak wcześniejsze uniewinnienie czterech innych oskarżonych w tej sprawie sądzonych w Łomży.

Prokuratura postawiła tym mężczyznom zarzuty utrzymywania kontaktów seksualnych z nieletnimi wychowankami domu dziecka, nadużywając ich zaufania lub płacąc za to.
- Jednak działanie oskarżonych nie wyczerpywało wszystkich znamion tego przestępstwa, natomiast przedstawiane przed sądem fakty przemawiały na korzyść oskarżonych - tłumaczy rzecznik Sądu Okręgowego w Łomży, sędzia Jan Leszczewski: "działanie oskarżonych sprowadzało się jedynie do zaakceptowania tych warunków, które były im proponowane".
Dr Robert A., kiedy rozpoczęła się jego sprawa, utracił stanowisko Powiatowego Inspektora Sanitarnego, jednak teraz nie może ubiegać się o powrót, ponieważ został odwołany bez podania przyczyn.
Od maja 2014 r. - po dostosowaniu polskich przepisów prawnych do standardów unijnych w takich sprawach - karalny jest każdy przypadek płatnego seksu z niepełnoletnimi.
W piątek (23.01) wyrok w sprawie usłyszy ostatni z sześciu oskarżonych.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę