Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok. pl

Kolno Inwestycja samorządu wyróżniona przez Ministra Środowiska

Minister Środowiska nagrodził kolneński samorząd. Został on wyróżniony w konkursie „Zielone miasta w stronę przyszłości”.

Jak mówi burmistrz Kolna, Andrzej Duda, doceniona została inwestycja w miejskie wodociągi. Jest to wyróżnienie za dbałość o ochronę środowiska, a przede wszystkim czystość wody. Ten projekt umożliwia podłączenie do kanalizacji sanitarnej 99 procent miejskich posesji. Dzięki temu ograniczone jest przenikanie nieczystości do gleby i dróg gruntowych - dodaje burmistrz. 

Ministerstwo doceniło kompleksową przebudowę wodociągów miejskich. Zmienione były stacje uzdatniania wody, wyremontowana i rozbudowana została infrastruktura. 

W konkursie ogłoszonym przez Ministerstwo Środowiska brało udział 60 samorządów z całej Polski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę