Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Pokłócił się z żoną i podpalił klatkę schodwą

Będący pod wpływem alkoholu 30-letni mężczyzna, po awanturze z żoną podpali klatkę schodową w jednym z budynków mieszkalnych w Grajewie. Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie.

Wczoraj po godzinie 15–tej dyżurny grajewskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o podpaleniu klatki schodowej w jednym z budynków mieszkalnych przy ul. Dolnej. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Trwała tam już strażacka akcja gaszenia ognia. Wystraszeni mieszkańcy kamienicy krzyczeli, iż podpalenia dokonał mężczyzna, który jest wewnątrz budynku. Policjanci odnaleźli 30–latka, który był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Mężczyzna był agresywny i wykrzykiwał groźby w stronę mieszkańców. Został obezwładniony i zatrzymany w policyjnym areszcie. Ustalono, że groził swojej żonie i innym mieszkańcom, że „puści ich z dymem”. Następnie rozlał na podłogę i strop łatwopalną substancję, którą podpalił. Szybka reakcja mieszkańców kamienicy oraz strażaków spowodowała, ze błyskawicznie udało się ugasić pożar. W chwili pożaru z mieszkań ewakuowano 11 osób, w tym 7 dzieci. Mężczyzna niebawem usłyszy zarzuty sprowadzenia zdarzenia, które zagrażało życiu lub zdrowiu wielu osób. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę