Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Miejska Komisja Wyborcza w Łomży przerwała pracę.

Na wyniki niedzielnych wyborów samorządowych trzeba będzie poczekać dłużej. Miejska Komisja Wyborcza w Łomży rano przerwała prace. Członkowie komisji mają powrócić do liczenia głosów o godz. 14.30. Jak informują pracownicy ratusza powodem wstrzymania prac był oficjalny e-mail z Państwowej Komisji Wyborczej zarządzający taką przerwę.

Prawdopodobnie przyczyną wstrzymania prac przy zliczaniu wyników glosowania są problemy z elektronicznym systemem do obsługi wyborów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę