Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wystawa „Na Koń!” przedłużona. Zwiedzaj ją z kolekcjonerem!

W związku z dużym zainteresowaniem wystawą „Na Koń !”, wydłużamy termin jej eksponowania do połowy grudnia 2014 roku. Przypominamy, że istnieje możliwość zapisów grup szkolnych i osób dorosłych, na zwiedzanie wystawy, po której oprowadzi właściciel zbiorów - Wojciech Surawski. Jest to niepowtarzalna okazja, aby wysłuchać niezwykle barwnych opowieści pana Wojciecha o powstawaniu kolekcji, a także poznać ciekawostki dotyczące przedwojennej kawalerii i służby konia nie tylko w wojsku. Serdecznie zapraszamy!

 

Fot. Ewa Sawicka

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
pt, 31 października 2014 16:31
Data ostatniej edycji: pt, 31 października 2014 17:23:40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę