Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pielęgniarki krytykują ustawę o restrukturyzacji zakładów opieki zdrowotnej i pomocy publicznej

Podlaskie pielęgniarki stanowczo protestują przeciwko uchwaleniu ustawy o restrukturyzacji zakładów opieki zdrowotnej i pomocy publicznej. Swoje stanowisko w tej sprawie wyraziły podczas okręgowego zjazdu w Białymstoku. "Rząd chce przekazać na oddłużenie ponad 2 miliardy złotych, a to stanowczo za mało. Niepokoi nast również przekształcanie zakładów opieki zdrowotnej w tzw. spółki użyteczności publicznej" - powiedziała przewodnicząca Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych, Ewa Taranta. Jej zdaniem spowoduje to kolejne zwolnienia z pracy i likwidację jakiejkolwiek obrony praw pracowniczych.


Ewa Taranta dodała, że w Polsce brakuje odważnych polityków, którzy podjęliby decyzje o stworzeniu koszyka świadczeń gwarantowanych. Wtedy byłoby wiadomo, co pacjentowi należy się w ramach składki na ubezpieczenie zdrowotne, a do czego trzeba dopłacić.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę