Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Naśladowca „Tulipana” w areszcie

Poznawał kobiety przez Internet, zdobywał zaufanie i rozkochiwał, a potem je okradał. 54-latka, który zachowywał się jak słynny polski Casanova zatrzymali kolneńscy policjanci, którzy ścigali mężczyznę, przez którego mieszkanka powiatu kolneńskiego straciła 15 tysięcy złotych oraz telefon komórkowy i tablet.

Jak przekazuje oficer prasowy KPP w Kolnie w wyniku intensywnej pracy mundurowi ustalili i zatrzymali związanego z tą sprawą 54-latka. Ten, próbując zatrzeć po sobie wszelkie ślady, przeprowadził się do województwa śląskiego, gdzie zamieszkał z nową wybranką. To tam po miesiącu namierzyli go policjanci. W miniony piątek podejrzany usłyszał dwa zarzuty dotyczące kradzieży i przywłaszczenia. Następnie decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące, bo na jaw wyszło że 54-latek w przeszłości karany już był za podobne przestępstwa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę